Kurumsal

DATY TRAVEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Daty Travel sektöre 2014 yılında atılmış, turizm ve temizlik hizmetleri veren bir firmadır. Bu doğrultuda turizm hizmetlerinin yanı sıra ağırlıklı, kurumsal firmalara, kamu kuruluşlarına, devlet ve özel okullara temizlik hizmeti, personeli ve malzeme gereksinimlerini tedarik eden bir firma olmuştur.
    
Yeni firma oluşumuz dezavantajları değil, uzun yıllar ticari sektörlerde faaliyet gösteren kurucularımız sayesinde girişimci, yenilikçi ve teknolojiye ayak uyduran bir yapı kurmamızı sağlamıştır.
    
Firma kadromuzun tecrübeli ve sektöre dair girişimci ruhuyla altından kalkamayacağı iş bulunmamaktadır. Bu konuda ana hedefimiz sağlam bir yapı, sağlam bir sistem ve en önemlisi sağlam bir ekip ile çalışmaktır. Hizmet verdiğimiz noktalarda kuracağımız ekiplerin eğitimi, geliştirilmesi, bütün yasalara uygun şekilde çalıştırılması, bu konuda tüm bilgilerin çalıştığımız noktalarla paylaşılması önceliğimizdir. Kısacası çalıştığımız tüm kurum ve yapıları öncelikli kendimiz gibi görmekte adil ve şeffaf davranmaktayız. Ticarette kastımız maddi değil, manevi mutluluk ile birlikte maddi tatmin karlıktır.
    
Misyonumuz, ortaklık anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmetleri sunarak karşılıklı başarılı olunmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz, sektörde kalıcı bir yapı ve marka oluşturmak , uzun yıllar eksilmeden tüm kuruluşlara hizmet vermektir.